W dniu 10 kwietnia 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy 78 rocznicę zbrodni katyńskiej a zarazem 8 rocznicę tragedii w Smoleńsku.

•  - Obrazek 1      Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji pt. „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia”, która odbyła się 28 marca 2018 roku. W programie tej lekcji:

- niecodzienne eksperymenty fizyczne oraz chemiczne;

- zagrożenia i ochrona środowiska;

- zabawy z helem, propanem, butanem, wodorem;

- ciekawe zjawiska fizyczne;

- duża kolekcja rekwizytów;

- konkursy z wiedzy, zręcznościowe z niespodzianką.

Wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w takiej lekcji.

•  - Obrazek 1      Dnia 22 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kopcia w Zawadach odbyło się spotkanie służb mundurowych ze społecznością szkolną. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości:

- Kierownika Posterunku Policji w Baranowie mł. asp. Krzysztofa Brodowskiego;

- Dzielnicowego Policji w Baranowie asp. szt. Tomasza Górowskiego

- policjanta z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej  Policji w Ostrołęce sierż. szt. Anetę Waracką

- specjalistę ds. marketingu firmy OSCAR SP. ZO.O. Panią Beatę Kosowską

•  - Obrazek 1    Dnia 21 marca w Szkole Podstawowej w Zawadach im. Aleksandra Kopcia odbył się Dzień Samorządności Uczniowskiej połączony z pierwszym dniem wiosny. Jak co roku uczniowie kl. 0-III rozpoczęli ten dzień topieniem Marzanny. Następnie młodzież szkolna obejrzała film pt. „Fernando”. Uczennice klasy IV-V SP i II gim. koncertowo wykonały piosenki przed publicznością szkolną. Kolejnym punktem programu był konkurs na najciekawsze wiosenne przebranie. Dzień Samorządności Uczniowskiej zakończyliśmy rozgrywkami sportowymi.

Podręczniki szkolne 2017/2018

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM - ROK SZKOLNY 2017/2018