•     Wszystkim uczniom oraz całemu gronu pedagogicznemu, życzymy udanych i wesołych ferii.
    Do miłego spotkania!

•       31 uczniów naszej szkoły brało udział w konkursie plastycznym pt. ,,Najpiękniejsza Karta Bożonarodzeniowa”  Organizatorem konkursu był Park Wodny AQUARIUM w Ostrołęce.

W kategorii wiekowej szkoła podstawowa, klasy 4-7 Aleksandra Funk z kl. VI –zdobyła wyróżnienie. W kategorii gimnazjum Natalia Bachmura również wyróżnienie.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne karty i życzenia oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Opiekun Janina Olender

•    Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w XVI Ostrołęckim Przeglądzie Twórczości Religijnej (własnej)”  zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Zuzanna Niedźwiecka i Nadia Burlińska  z naszej szkoły zajęły  równorzędne trzecie miejsca , a Marta Gajek została wyróżniona. Dziewczynki otrzymały nagrody książkowe i zbiorek wierszy w którym znalazły się nagrodzone wiersze. Gratulujemy!

RADA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Zarząd Rady Rodziców:

1. Małgorzata Funk – przewodnicząca  (II SP, VI SP)
  2. NataliaGałązka - z-ca przewodniczącej  (V SP, III G)
  3. Danuta Kita – sekretarz  (II G)
  4. Monika Gwiazda – skarbnik  (II Gim)

Pozostali członkowie:

5.  - (OP)