•  - Obrazek 1    Dożynki Gminno-Parafialne w Baranowie

W dniu 09.09.2018r. uczniowie kl. VI i VII szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum w Zawadach uczestniczyli w uroczystościach Dożynkowych w Baranowie. Udział w Dożynkach wziął Poczet Sztandarowy naszej szkoły w składzie: Radosław Kołodziejczyk, Damian Zygmunt,Patrycja Drężewska, Milena Parzych, Julia Duszak i Kinga Koziatek. Jak co roku dzieci niosły kosz z darami w składzie: Wiktoria Drężewska i Aleksandra Funk.

•  - Obrazek 1    W poniedziałek 3 września w naszej szkole nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała pani dyrektor. Serdecznie powitała wszystkich zebranych i wygłosiła okolicznościowe przemówienie.
    W dalszej części w 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej został zaprezentowany   montaż słowno – muzyczny. Uczniowie na tle dekoracji ukazującej  obrazy zniszczonej Polski-  przybliżyli wydarzenia II wojny światowej. Poprzez odpowiednio dobrane piosenki został ukazany dramatyzm tamtych dni. Towarzyszyły temu  chwile refleksji, oby taki wrzesień nigdy się nie powtórzył.

•  - Obrazek 1    Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018r. o godzinie 900

•  - Obrazek 1 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz goście. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, wszystkich zgromadzonych przywitała pani dyrektor Anna Michalak. W uroczystym apelu udział wziął Przewodniczący Rady Gminy Baranowo p. Janusz Obrębski.

Po przemówieniu pani dyrektor, uczniowie klasy II gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów. Następnie po raz ostatni zaprezentowali się trzecioklasiści w swoim programie artystycznym przygotowanym pod kierownictwem wychowawcy p. Leszka Tańskiego.  Absolwenci w sposób humorystyczny ukazali swoje gimnazjalne lata. Na zakończenie swojego wystąpienia podziękowali symbolicznymi upominkami nauczycielom i pracownikom obsługi.

Orlik 2012

„Orlik 2012" przy Zespole Szkół w Zawadach

ORLIK JUŻ OTWARTY!!!!!

Zawady 51

Chętne osoby do korzystania z kompleksu boisk prosimy o kontakt z Animatorem Sportu pod numerem telefonu:  505-251-760 lub osobiście na Orliku przy Zespole Szkół w Zawadach. Zapraszamy!!!

Godziny otwarcia boisk:

25.03.2013 – 30.03.2013r.

Poniedziałek:      12.00 – 17.00

Wtorek:              12.00 – 17.00

Środa:                 12.00 – 17.00

Czwartek:           12.00 – 17.00

Piątek:                 12.00 – 17.00

Sobota:                Na rezerwację.

Uwaga!!! Godziny otwarcia mogą być zmienione przez Animatora Sportu z powodu złych warunków atmosferycznych lub zainteresowania korzystaniem z boisk w innych godzinach.

Rezerwacja osobiście lub pod numerem: 505251760

UWAGA UCZNIOWIE!!!

Od  02.04.2013 roku na „Orliku” będą organizowane zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum (wtorki lub czwartki). Warunkiem utworzenia grupy do zajęć jest ogólna liczba minimum 10 osób.  Więcej informacji w pokoju Animatora Sportu na „Orliku”.

Regulamin korzystania z boisk sportowych.docx