•  - Obrazek 1        W dniu 30.11.2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w uroczystym odsłonięciu pomnika – obelisku w hołdzie mieszkańcom Ziemi Baranowskiej poległym o wolność Ojczyzny i ofiarom zbrodni hitlerowskich w latach 1939-1945 w rocznicę 100 –lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
    Uroczystość odbyła się przy Szkole Podstawowej i Powiatowej w Baranowie. Poczet Sztandarowy naszej szkoły w składzie: Nadia Burlińska, Kinga Osowiecka, Oskar Olender.

•  - Obrazek 1       W ramach projektu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. „Ratujemy i uczymy ratować” 26 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczyli się udzielać pierwszej pomocy. Kurs przeprowadzili strażacy z OSP w Brodowych Łąkach- pan Krzysztof Drężewski i pan Mateusz Szyszka. Dzieci podzielono na dwie grupy wiekowe, klasy O- III i  „Leśny Ludek” oraz klasy IV- VII.

Strażacy bardzo dokładnie omówili , angażując w to uczniów, wszystkie zasady udzielania pierwszej pomocy. Zostały przypomniane też numery alarmowe oraz w jaki sposób należy poprawnie wezwać pomoc. Prowadzący podkreślali, iż nie należy bać się udzielać pomocy. Wskazali różne przyczyny zasłabnięć.

•  - Obrazek 1    Dnia 20 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się cykl spotkań z funkcjonariuszem  policji – asp. szt. Tomaszem Górowskim dzielnicowym z Posterunku Policji w Baranowie.

Uczniowie klas 0-III w praktyczny sposób poznali zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły. Ćwiczyły przechodzenie przejściem dla pieszych, demonstrowały prawidłowe sposoby poruszania się poboczem. Wszyscy uczniowie mogli  spróbować jakie emocje towarzyszą podczas podróży radiowozem, samodzielnie włączali syreną alarmową policyjnego wozu. Wszystkim uczniom niezmiernie podobała się ta lekcja bezpieczeństwa.

•  - Obrazek 1     15 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły, od zerówki do klasy czwartej,  wraz z wychowawcami wyjechali na wycieczkę do Olsztyna. Najpierw  odwiedziliśmy olsztyńskie Planetarium i obejrzeliśmy seans filmowy pt. „Ziemia – Księżyc – Słońce”. Dzieci  ciekawie zostały wprowadzone  w świat astronomii.
            Najważniejszym punktem wycieczki było spotkanie z zespołem rewii.  Z okazji  zbliżającego się  Dnia Świętego Mikołaja nasi wychowankowie uczestniczyli w przepięknym przedstawieniu w hali „ Urania”.  Moskiewska Rewia na Lodzie zaprezentowała Wcześniej odwiedziliśmy olsztyńskie Planetarium i obejrzeliśmy seans filmowy pt. „Ziemia – Księżyc – Słońce”. fantastyczne, baśniowe widowisko oparte na motywach baśni autorstwa H.CH. Andersena „Królowa Śniegu”. Spektakl przykuł naszą uwagę szczególnie doskonałą i oryginalną warstwą muzyczną, choreografią, pełną popisów zawierających bardzo trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, Wcześniej odwiedziliśmy olsztyńskie Planetarium i obejrzeliśmy seans filmowy pt. „Ziemia – Księżyc – Słońce”.  bogatą scenografią, wspaniałymi kostiumami. Niezwykłe tez były światła oraz efekty pirotechniczne. Półtora godzinne spotkanie z Wielką Sztuką dostarczyło niesamowitych wrażeń. Nasi podopieczni byli zachwyceni.

• Znalezione obrazy dla zapytania logo flaga 11 listopada    Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 11 listopada uczniowie klasy VI i VII szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum w Zawadach uczestniczyli  w gminnych obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Udział w uroczystości wziął Poczet Sztandarowy w składzie: Wiktoria Kojtek, Kinga Osowiecka, Karolina Banul, Urszula Kita, Damian Zygmunt i Dawid Kalinowski.

Orlik 2012

„Orlik 2012" przy Zespole Szkół w Zawadach

ORLIK JUŻ OTWARTY!!!!!

Zawady 51

Chętne osoby do korzystania z kompleksu boisk prosimy o kontakt z Animatorem Sportu pod numerem telefonu:  505-251-760 lub osobiście na Orliku przy Zespole Szkół w Zawadach. Zapraszamy!!!

Godziny otwarcia boisk:

25.03.2013 – 30.03.2013r.

Poniedziałek:      12.00 – 17.00

Wtorek:              12.00 – 17.00

Środa:                 12.00 – 17.00

Czwartek:           12.00 – 17.00

Piątek:                 12.00 – 17.00

Sobota:                Na rezerwację.

Uwaga!!! Godziny otwarcia mogą być zmienione przez Animatora Sportu z powodu złych warunków atmosferycznych lub zainteresowania korzystaniem z boisk w innych godzinach.

Rezerwacja osobiście lub pod numerem: 505251760

UWAGA UCZNIOWIE!!!

Od  02.04.2013 roku na „Orliku” będą organizowane zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum (wtorki lub czwartki). Warunkiem utworzenia grupy do zajęć jest ogólna liczba minimum 10 osób.  Więcej informacji w pokoju Animatora Sportu na „Orliku”.

Regulamin korzystania z boisk sportowych.docx