Nawigacja

Aktualności

 • - Obrazek 1   Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!

   

   

 • - Obrazek 1 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

    W piątek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz goście. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, wszystkich zgromadzonych przywitała pani dyrektor Anna Michalak. W uroczystym apelu udział wziął Przewodniczący Rady Gminy Baranowo p. Janusz Obrębski.

  Po przemówieniu pani dyrektor, uczniowie klasy II gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów. Następnie po raz ostatni zaprezentowali się trzecioklasiści w swoim programie artystycznym przygotowanym pod kierownictwem wychowawcy p. Leszka Tańskiego.  Absolwenci w sposób humorystyczny ukazali swoje gimnazjalne lata. Na zakończenie swojego wystąpienia podziękowali symbolicznymi upominkami nauczycielom i pracownikom obsługi. 

 • - Obrazek 1      W dniu 8 czerwca 2018 31 uczniów brało udział w warsztatach „Ginące zawody”, zorganizowanych przez Związek Kurpiów.  Zajęcia odbywały się w skansenie kurpiowskim w Kadzidle. Można było zobaczyć jak kiedyś mielono zboże w żarnach, wypiekano chleb, tkano płótno. Itp. Uczniowie spróbowali też swoich sił w robieniu kwiatów z bibuły, rzeźbieniu w mydle i drewnie, oraz mogli nauczyć się haftu kurpiowskiego. Warsztaty dostarczyły wielu informacji na temat dawnego życia Kurpiów .

 • - Obrazek 1   Wieczorem  3 czerwca 2018 roku grupa 31 uczniów wraz z opiekunami wyjechała by zdobywać górskie szczyty. Po całonocnej podróży dotarliśmy na nocleg w Zębie koło Zakopanego. Zjedliśmy śniadanie i wyruszyliśmy pieszo na Gubałówkę. Pogoda nam dopisała i tam mogliśmy podziwiać panoramę gór. Potem zjechaliśmy wagonikiem na dół i rozpoczęło się kupowanie pamiątek. Po wydaniu prawie wszystkich pieniędzy wjechaliśmy z powrotem na Gubałówkę i wyruszyliśmy na miejsce noclegu. Dojść nam było bardzo trudno, co było skutkiem nieprzespanej nocy i pieszej wędrówki. Zmęczenie dało się wszystkim we znaki.

 • - Obrazek 1   29 maja, dla uczczenia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Ojczyzna w moim sercu” zorganizowany przez Bibliotekę Szkoły Podstawowej w Baranowie. Naszą szkołę reprezentowała sześcioosobowa grupa, która znalazła się wśród najlepszych recytatorów poezji patriotycznej.  Oto wyróżnieni:

  - w kategorii klas I-III – I miejsce zajęła ucz. klasy II – Emilia Koziatek;

  - w kategorii klas IV-VI – II miejsce zajęła ucz. klasyV – Wiktoria Drężewska, a wyróżnienie otrzymała Laura Olender z klasy V;

Orlik 2012

„Orlik 2012" przy Zespole Szkół w Zawadach

 

ORLIK JUŻ OTWARTY!!!!!

Zawady 51

 

Chętne osoby do korzystania z kompleksu boisk prosimy o kontakt z Animatorem Sportu pod numerem telefonu:  505-251-760 lub osobiście na Orliku przy Zespole Szkół w Zawadach. Zapraszamy!!!

 

Godziny otwarcia boisk:

 

25.03.2013 – 30.03.2013r.

Poniedziałek:      12.00 – 17.00

Wtorek:              12.00 – 17.00

Środa:                 12.00 – 17.00

Czwartek:           12.00 – 17.00

Piątek:                 12.00 – 17.00

Sobota:                Na rezerwację.

 

 

Uwaga!!! Godziny otwarcia mogą być zmienione przez Animatora Sportu z powodu złych warunków atmosferycznych lub zainteresowania korzystaniem z boisk w innych godzinach.

Rezerwacja osobiście lub pod numerem: 505251760

 

 

UWAGA UCZNIOWIE!!!

 

Od  02.04.2013 roku na „Orliku” będą organizowane zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum (wtorki lub czwartki). Warunkiem utworzenia grupy do zajęć jest ogólna liczba minimum 10 osób.  Więcej informacji w pokoju Animatora Sportu na „Orliku”.

 

  

 

Regulamin korzystania z boisk sportowych.docx

 

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kopcia w Zawadach
  Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kopcia w Zawadach
  Zawady 51, 06-320 Baranowo
 • tel. 29 751 24 22
  fax 29 751 24 22

Galeria zdjęć