•     Wszystkim uczniom oraz całemu gronu pedagogicznemu, życzymy udanych i wesołych ferii.
    Do miłego spotkania!

•       31 uczniów naszej szkoły brało udział w konkursie plastycznym pt. ,,Najpiękniejsza Karta Bożonarodzeniowa”  Organizatorem konkursu był Park Wodny AQUARIUM w Ostrołęce.

W kategorii wiekowej szkoła podstawowa, klasy 4-7 Aleksandra Funk z kl. VI –zdobyła wyróżnienie. W kategorii gimnazjum Natalia Bachmura również wyróżnienie.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne karty i życzenia oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Opiekun Janina Olender

•    Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w XVI Ostrołęckim Przeglądzie Twórczości Religijnej (własnej)”  zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Zuzanna Niedźwiecka i Nadia Burlińska  z naszej szkoły zajęły  równorzędne trzecie miejsca , a Marta Gajek została wyróżniona. Dziewczynki otrzymały nagrody książkowe i zbiorek wierszy w którym znalazły się nagrodzone wiersze. Gratulujemy!

Orlik 2012

„Orlik 2012" przy Zespole Szkół w Zawadach

ORLIK JUŻ OTWARTY!!!!!

Zawady 51

Chętne osoby do korzystania z kompleksu boisk prosimy o kontakt z Animatorem Sportu pod numerem telefonu:  505-251-760 lub osobiście na Orliku przy Zespole Szkół w Zawadach. Zapraszamy!!!

Godziny otwarcia boisk:

25.03.2013 – 30.03.2013r.

Poniedziałek:      12.00 – 17.00

Wtorek:              12.00 – 17.00

Środa:                 12.00 – 17.00

Czwartek:           12.00 – 17.00

Piątek:                 12.00 – 17.00

Sobota:                Na rezerwację.

Uwaga!!! Godziny otwarcia mogą być zmienione przez Animatora Sportu z powodu złych warunków atmosferycznych lub zainteresowania korzystaniem z boisk w innych godzinach.

Rezerwacja osobiście lub pod numerem: 505251760

UWAGA UCZNIOWIE!!!

Od  02.04.2013 roku na „Orliku” będą organizowane zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum (wtorki lub czwartki). Warunkiem utworzenia grupy do zajęć jest ogólna liczba minimum 10 osób.  Więcej informacji w pokoju Animatora Sportu na „Orliku”.

Regulamin korzystania z boisk sportowych.docx