W dniu 10 kwietnia 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy 78 rocznicę zbrodni katyńskiej a zarazem 8 rocznicę tragedii w Smoleńsku.

•  - Obrazek 1      Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji pt. „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia”, która odbyła się 28 marca 2018 roku. W programie tej lekcji:

- niecodzienne eksperymenty fizyczne oraz chemiczne;

- zagrożenia i ochrona środowiska;

- zabawy z helem, propanem, butanem, wodorem;

- ciekawe zjawiska fizyczne;

- duża kolekcja rekwizytów;

- konkursy z wiedzy, zręcznościowe z niespodzianką.

Wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w takiej lekcji.

•  - Obrazek 1      Dnia 22 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kopcia w Zawadach odbyło się spotkanie służb mundurowych ze społecznością szkolną. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości:

- Kierownika Posterunku Policji w Baranowie mł. asp. Krzysztofa Brodowskiego;

- Dzielnicowego Policji w Baranowie asp. szt. Tomasza Górowskiego

- policjanta z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej  Policji w Ostrołęce sierż. szt. Anetę Waracką

- specjalistę ds. marketingu firmy OSCAR SP. ZO.O. Panią Beatę Kosowską

•  - Obrazek 1    Dnia 21 marca w Szkole Podstawowej w Zawadach im. Aleksandra Kopcia odbył się Dzień Samorządności Uczniowskiej połączony z pierwszym dniem wiosny. Jak co roku uczniowie kl. 0-III rozpoczęli ten dzień topieniem Marzanny. Następnie młodzież szkolna obejrzała film pt. „Fernando”. Uczennice klasy IV-V SP i II gim. koncertowo wykonały piosenki przed publicznością szkolną. Kolejnym punktem programu był konkurs na najciekawsze wiosenne przebranie. Dzień Samorządności Uczniowskiej zakończyliśmy rozgrywkami sportowymi.

Orlik 2012

„Orlik 2012" przy Zespole Szkół w Zawadach

ORLIK JUŻ OTWARTY!!!!!

Zawady 51

Chętne osoby do korzystania z kompleksu boisk prosimy o kontakt z Animatorem Sportu pod numerem telefonu:  505-251-760 lub osobiście na Orliku przy Zespole Szkół w Zawadach. Zapraszamy!!!

Godziny otwarcia boisk:

25.03.2013 – 30.03.2013r.

Poniedziałek:      12.00 – 17.00

Wtorek:              12.00 – 17.00

Środa:                 12.00 – 17.00

Czwartek:           12.00 – 17.00

Piątek:                 12.00 – 17.00

Sobota:                Na rezerwację.

Uwaga!!! Godziny otwarcia mogą być zmienione przez Animatora Sportu z powodu złych warunków atmosferycznych lub zainteresowania korzystaniem z boisk w innych godzinach.

Rezerwacja osobiście lub pod numerem: 505251760

UWAGA UCZNIOWIE!!!

Od  02.04.2013 roku na „Orliku” będą organizowane zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum (wtorki lub czwartki). Warunkiem utworzenia grupy do zajęć jest ogólna liczba minimum 10 osób.  Więcej informacji w pokoju Animatora Sportu na „Orliku”.

Regulamin korzystania z boisk sportowych.docx