W dniu 10 kwietnia 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy 78 rocznicę zbrodni katyńskiej a zarazem 8 rocznicę tragedii w Smoleńsku.

•  - Obrazek 1      Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji pt. „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia”, która odbyła się 28 marca 2018 roku. W programie tej lekcji:

- niecodzienne eksperymenty fizyczne oraz chemiczne;

- zagrożenia i ochrona środowiska;

- zabawy z helem, propanem, butanem, wodorem;

- ciekawe zjawiska fizyczne;

- duża kolekcja rekwizytów;

- konkursy z wiedzy, zręcznościowe z niespodzianką.

Wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w takiej lekcji.

•  - Obrazek 1      Dnia 22 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kopcia w Zawadach odbyło się spotkanie służb mundurowych ze społecznością szkolną. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości:

- Kierownika Posterunku Policji w Baranowie mł. asp. Krzysztofa Brodowskiego;

- Dzielnicowego Policji w Baranowie asp. szt. Tomasza Górowskiego

- policjanta z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej  Policji w Ostrołęce sierż. szt. Anetę Waracką

- specjalistę ds. marketingu firmy OSCAR SP. ZO.O. Panią Beatę Kosowską

•  - Obrazek 1    Dnia 21 marca w Szkole Podstawowej w Zawadach im. Aleksandra Kopcia odbył się Dzień Samorządności Uczniowskiej połączony z pierwszym dniem wiosny. Jak co roku uczniowie kl. 0-III rozpoczęli ten dzień topieniem Marzanny. Następnie młodzież szkolna obejrzała film pt. „Fernando”. Uczennice klasy IV-V SP i II gim. koncertowo wykonały piosenki przed publicznością szkolną. Kolejnym punktem programu był konkurs na najciekawsze wiosenne przebranie. Dzień Samorządności Uczniowskiej zakończyliśmy rozgrywkami sportowymi.

Informacje rok szk. 2017/2018

Akcja informacyjna na temat zagrożeń podczas wakacji

List Ministra Edukacji Narodowej.pdf

Drodzy Rodzice,

w związku z wprowadzeniem od 1 września 2017r. nowego ustroju szkolnego uczniowie klas I, III, VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum będą realizować obowiązek szkolny od 1 września 2017r. w ośmioletniej Szkole Podstawowej w Zawadach.

Anna Michalak

W związku z rozpoczynającą się rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych prosimy rodziców klas trzecich gimnazjum  o zapoznanie się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych oraz  harmonogramem  rekrutacji.

MOJA_REKRUTACJA.doc

kryteria_punktacji.doc

szkoly_w_Ostrolece.pptx

List_Ministra_Edukacji_Narodowej_do_Rodzicow.pdf

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci

170405081229.pdf

170405081606.pdf

W sekretariacie szkoły są do odebrania decyzje o przyznanie stypendium szkolnego.

Komunikat

We wtorek tj. 21.11.2017r. o godz. 14.20 odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami klas w celu uzyskania informacji na temat zachowania i uzyskanych ocen uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Informacja dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

załącznik:

Mazowiecki Informator dla Rodzicow i Opiekunow Dziecka z Niepelnosprawnoscia.pdf