•     Wszystkim uczniom oraz całemu gronu pedagogicznemu, życzymy udanych i wesołych ferii.
    Do miłego spotkania!

•       31 uczniów naszej szkoły brało udział w konkursie plastycznym pt. ,,Najpiękniejsza Karta Bożonarodzeniowa”  Organizatorem konkursu był Park Wodny AQUARIUM w Ostrołęce.

W kategorii wiekowej szkoła podstawowa, klasy 4-7 Aleksandra Funk z kl. VI –zdobyła wyróżnienie. W kategorii gimnazjum Natalia Bachmura również wyróżnienie.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne karty i życzenia oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Opiekun Janina Olender

•    Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w XVI Ostrołęckim Przeglądzie Twórczości Religijnej (własnej)”  zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Zuzanna Niedźwiecka i Nadia Burlińska  z naszej szkoły zajęły  równorzędne trzecie miejsca , a Marta Gajek została wyróżniona. Dziewczynki otrzymały nagrody książkowe i zbiorek wierszy w którym znalazły się nagrodzone wiersze. Gratulujemy!

Informacje rok szk. 2017/2018

Akcja informacyjna na temat zagrożeń podczas wakacji

List Ministra Edukacji Narodowej.pdf

Drodzy Rodzice,

w związku z wprowadzeniem od 1 września 2017r. nowego ustroju szkolnego uczniowie klas I, III, VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum będą realizować obowiązek szkolny od 1 września 2017r. w ośmioletniej Szkole Podstawowej w Zawadach.

Anna Michalak

W związku z rozpoczynającą się rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych prosimy rodziców klas trzecich gimnazjum  o zapoznanie się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych oraz  harmonogramem  rekrutacji.

MOJA_REKRUTACJA.doc

kryteria_punktacji.doc

szkoly_w_Ostrolece.pptx

List_Ministra_Edukacji_Narodowej_do_Rodzicow.pdf

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci

170405081229.pdf

170405081606.pdf

W sekretariacie szkoły są do odebrania decyzje o przyznanie stypendium szkolnego.

Komunikat

We wtorek tj. 21.11.2017r. o godz. 14.20 odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami klas w celu uzyskania informacji na temat zachowania i uzyskanych ocen uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Informacja dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

załącznik:

Mazowiecki Informator dla Rodzicow i Opiekunow Dziecka z Niepelnosprawnoscia.pdf