Strona główna
Zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w najbliższy piątek 26 czerwca 2026 r. o godz. 9:30 w sali gimnastycznej.
Przywóz uczniów rozpocznie się około godziny 8:30, a rozwóz około 11:00.
Wycieczka edukacyjna uczniów klas 7–8 do Baranowa
15 czerwca 2026 roku uczniowie klas 7–8 uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Urzędu Gminy w Baranowie oraz zakładu produkcyjnego Mlekovita. W Urzędzie Gminy zwiedzili pomieszczenia urzędu i poznali pracę poszczególnych wydziałów. Następnie podczas spotkania z panem wójtem dowiedzieli się, jak funkcjonuje samorząd lokalny i administracja publiczna, a także poznali najważniejsze realizowane i planowane inwestycje na terenie gminy. Na pamiątkę otrzymali upominki związane z programem „Czyste Powietrze”.
Bal ósmoklasisty
11 czerwca w naszej szkole odbył się Bal ósmoklasisty. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klasy VIII oraz zaproszeni uczniowie klasy VII. Swoją obecnością zaszczycili nas także nauczyciele, którzy wspólnie z młodzieżą świętowali ten wyjątkowy dzień.
Wieczór upłynął w radosnej i serdecznej atmosferze. Wszyscy świetnie bawili się przy muzyce, tańcząc i spędzając ostatnie szkolne chwile w gronie koleżanek, kolegów oraz nauczycieli. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie w organizacji wydarzenia. Na pamiątkę tego wieczoru pozostaną zdjęcia wykonane przez fotografa, który uwiecznił najpiękniejsze chwile balu.
Uroczystość z okazji dnia Mamy i Taty
26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji DNIA MAMY I TATY. Był to dzień wyjątkowy, pełen radości, uśmiechu i wzruszeń. Z tej okazji dzieci z przedszkola „Leśny Ludek” oraz uczniowie klas 0, I, II, III i V przygotowali piękne występy artystyczne dla swoich rodziców.
Uroczystość rozpoczęły przedszkolaki z „Leśnego Ludka”, które pięknie recytowały wiersze, a następnie wspólnie z klasą I zaśpiewały piosenkę „Mamo i Tato, dziś wam dziękuję”, wywołując wiele uśmiechów i wzruszeń wśród zgromadzonych gości.Dzieci z OP zaprezentowały piosenkę „Nie boję się, gdy ciemno jest”, zachwycając wszystkich swoim zaangażowaniem i odwagą sceniczną.
Wyjątkowy weekend pełen emocji i integracji podczas 2. Orawskiego Festiwalu Młodzieży
W dniach 22–24 maja 10 uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową im. Aleksandra Kopcia w Zawadach wraz z opiekunami uczestniczyło w 2. Orawskim Festiwalu Młodzieży w Lipnicy Wielkiej. Był to wyjątkowy weekend pełen emocji, inspirujących spotkań oraz wspólnej integracji młodych ludzi.
Festiwal rozpocznie się debatą młodzieżową na temat: „Masz marzenia. I co dalej?”. Wieczorem odbyła się kolacja, a następnie do późnych godzin wieczornych młodzież spędzała czas na hali sportowej prowadząc rozgrywki przed sobotnim turniejem.
Konkurs plastyczny pt. "Dudek- ptasi celebryta"
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Dudek – ptasi celebryta”. W konkursie uczestniczyło 170 prac z różnych szkół, a nasi uczniowie z dumą reprezentowali społeczność szkolną.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas I–III
- II miejsce zajął Stanisław Płoski
w kategorii klas IV–VIII

Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych