Partners

Witamy na stronie
Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kopcia
w Zawadach

•  - Obrazek 1    W dniu 01.10.2018r w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z klasy III gimnazjum przygotowały część artystyczną. Po złożeniu życzeń, chłopcy brali udział w różnych konkursach popisując się umiejętnością śpiewu i tańca. Życzenia złożyła również pani Dyrektor w imieniu kobiecej części naszej społeczności. Dalsza część uroczystości odbywała się w klasach, gdzie chłopcy otrzymali prezenty i życzenia od koleżanek z klasy. W miłej i wesołej atmosferze upłynął nam cały dzień.

•  - Obrazek 1    Dożynki Gminno-Parafialne w Baranowie

W dniu 09.09.2018r. uczniowie kl. VI i VII szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum w Zawadach uczestniczyli w uroczystościach Dożynkowych w Baranowie. Udział w Dożynkach wziął Poczet Sztandarowy naszej szkoły w składzie: Radosław Kołodziejczyk, Damian Zygmunt,Patrycja Drężewska, Milena Parzych, Julia Duszak i Kinga Koziatek. Jak co roku dzieci niosły kosz z darami w składzie: Wiktoria Drężewska i Aleksandra Funk.

•  - Obrazek 1    W poniedziałek 3 września w naszej szkole nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała pani dyrektor. Serdecznie powitała wszystkich zebranych i wygłosiła okolicznościowe przemówienie.
    W dalszej części w 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej został zaprezentowany   montaż słowno – muzyczny. Uczniowie na tle dekoracji ukazującej  obrazy zniszczonej Polski-  przybliżyli wydarzenia II wojny światowej. Poprzez odpowiednio dobrane piosenki został ukazany dramatyzm tamtych dni. Towarzyszyły temu  chwile refleksji, oby taki wrzesień nigdy się nie powtórzył.

•  - Obrazek 1    Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018r. o godzinie 900